Veteranide EMV 2011 tulemused

Täna, 17. detsembril, toimusid Kõrvekülas veteranide Eesti meistrivõistlused jõutõstmises, kus osales 9 sportlast. Kategoorias Masters I võidutses Kaido Leesmann, kes lisaks kuldmedalile püstitas ka absoluutse Eesti rekordi lamades surumises – 287,5 kg! Viimaseks katseks tellis Kaido kangile maagilised 300 kg, kuid tehnilise vea tõttu katse ei lugenud.

Kategoorias Masters II oli seekord kõige tugevam Oleg Belorusov, kelle kogusummaks kujunes 520 kg. Samas vanusekategoorias püstitas Eesti rekordi lamades surumises Kalev Martsepp – 170 kg.

Kategoorias Masters III võistles vaid üks sportlane – Heino Maiste, kes vaatamata konkurentsi puudumisele tegi suurepärased tulemused. Maiste kükkis 190 kg, mis on uus Eesti rekord nii Masters II kui ka Masters III kategooriates. Lisaks sai ta kirja Eesti rekordi lamades surumises – 115 kg.

Ainukese naisvõistlejana tegi rohkelt rekordeid 42-kilone Monika Aus, kelle kõige märkimisväärsemaks saavutuseks võib pidada 125 kg jõutõmmet, mis on uus Eesti rekord nii veteranide kui ka avatud klassis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga