EJTL litsentseeritud sportlased 2024

Nimi Klubi Sünniaasta Maksumus Tasutud Leping
1 Emiilia Kalbus Märjamaa Power Noor 5 + +
2 Miina Laan TÜASK Noor 5 + +
3 Amelia Petrov BAM Noor 5 + +
4 Melissa Välman Rapla RJ SK Noor 5 +
5 Marii Lisette Tiismaa Daigo Power Noor 5 + +
6 Mariana Beljakova Reval Noor 5 +
7 Mirell Morozov SK Jõusport Noor 5 + +
8 Kirke Riin Laugen Pitbulls MTÜ Noor 5 + +
9 Kalli Kirisma Pitbulls MTÜ Noor 5 + +
10 Linda Volkov Tallinn Noor 5 + +
11 Ellen Meresmaa Pitbulls MTÜ Noor 5 + +
12 Marin Tiivel TÜASK Noor 5 + +
13 Carmen Muda TÜASK Noor 5 + +
14 Marelin Jüriado M&M Strength Noor 5 + +
15 Andra Aruksaar Powerlifting 4U Noor 5 + +
16 Eleriin Sepp TÜASK Noor 5 + +
17 Pille Pihlik M&M Strength Noor 5 +
18 Reya Soontalu Daigo Power Noor 5 + +
19 Aleksandra Pisnenko Taebla Noor 5 + +
20 Katriin Sildnik Pitbulls MTÜ Juunior 10 + +
21 Annabel Maksimov M&M Strength Juunior 10 + +
22 Siret Semilarski M&M Strength Juunior 10 + +
23 Alina Rohozinska Märjamaa Power Juunior 10 + +
24 Liselle Karjane Rapla RJ SK Juunior 10 + +
25 Linda-Kimberli Viigipuu Rapla RJ SK Juunior 10 + +
26 Paula Põldoja TÜASK Juunior 10 + +
27 Sandra Pütsepp TÜASK Juunior 10 + +
28 Kädi Rõõmus TÜASK Juunior 10 + +
29 Vanessa Nikitina Daigo Power Juunior 10 + +
30 Kärt Tepper M&M Strength Juunior 10 + +
31 Celyn Pirs Märjamaa Power Juunior 10 + +
32 Angela Absalon Sparta SK Juunior 10 + +
33 Annela Aus Pitbulls MTÜ Juunior 10 + +
34 Janeli Kang Sparta SK Juunior 10 + +
35 Kärolin Rohtla Daigo Power Juunior 10 + +
36 Kristi Karja Saku M1 15 + +
37 Birger Urbas TÜASK Noor 5 + +
38 Robin Alavere BAM Noor 5 + +
39 Kristjan Tera Reval Noor 5 + +
40 Aron Prey Rapla RJ SK Noor 5 + +
41 Mathias Jander Tiismaa Daigo Power Noor 5 + +
42 Rudolf Vask M&M Strength Noor 5 + +
43 Andres Paas M&M Strength Noor 5 + +
44 Markus Vaher Märjamaa Power Noor 5 + +
45 Hendrik Saar SK Saarde Noor 5 + +
46  Jesper Joala BAM Noor 5 +
47 Sebastian Zoober Rapla RJ SK Noor 5 +
48 Artur Rosenthal Rapla RJ SK Noor 5 + +
49 Renert Vidder Viljandi Noor 5 + +
50 Rico Päll TÜASK Noor 5 + +
51 Felix Ozols Daigo Power Noor 5 + +
52 Airon Mattias Mägi M&M Strength Noor 5 + +
53 Patrik Kallast Reval Noor 5 + +
54 Ralf Vahar Märjamaa Power Noor 5 + +
55 Elmar Jefimov SK Saarde Noor 5 + +
56 Sebastian Salumäe Sparta SK Noor 5 + +
57 Artur Maripuu Reval Noor 5 +
58 Egert Radik Spordiklubi Monoliit Noor 5 + +
59 Martti Märtin TÜASK Noor 5 + +
60 Joonas Mitt Daigo Power Noor 5 + +
61 Mattis Kangur Daigo Power Noor 5 + +
62 Oliver Sale Daigo Power Noor 5 + +
63 Markus Järvsoo M&M Strength Noor 5 + +
64 Rene Treu Reval Noor 5 + +
65 Johannes Selirand Reval Noor 5 + +
66 Marius Vahi Reval Noor 5 + +
67 Rocco Kartau SK Saarde Noor 5 +
68 Jan-Kaspar Kaasik Tallinn Noor 5 + +
69 Rasmus Kõllo TÜASK Noor 5 + +
70 Carl-Joosep Žuranjuk Harjumaa Noor 5 + +
71 Paul Laan TÜASK Noor 5 + +
72 Mihkel Rein Nellis Tabasalu Noor 5 + +
73 Eero Rei Kuressaare Noor 5 + +
74 Reinhold Rebane Daigo Power Noor 5 + +
75 Franz Rebane Daigo Power Noor 5 + +
76 Karle Niinepuu Reval Noor 5 + +
77 Lauri Paisu Märjamaa Power Noor 5 + +
78 Rivo Tolga Harjumaa Noor 5 + +
79 Mattias Madis Harjumaa Noor 5 + +
80 Jan-Raien Rüütmaa Rapla RJ SK Noor 5 + +
81 Kaarel Võsur Daigo Power Noor 5 + +
82 Mihkel Esnar M&M Strength Noor 5 + +
83 Artur Vähk M&M Strength Noor 5 +
84 Robert Pirk-Birk M&M Strength Noor 5 +
85 Villem Tallo SK Saarde Noor 5 + +
86 Andre Nurmeots BAM Noor 5 + +
87 Karl Aleksander Aedla Rapla RJ SK Noor 5 + +
88 Andrian Utsar Reval Noor 5 + +
89 Karel Valter Rapla RJ SK Noor 5 + +
90 Kalvin German Varbevere Noor 5 + +
91 Mirko Leppik TÜASK Juunior 10 + +
92 Kevin Aland SK Jõusport Juunior 10 + +
93 Martin Grigorovitš TÜASK Juunior 10 +
94 Renee Maripuu Powerlifting 4U Juunior 10 + +
95 Fursal Yevhenii Tallinn (v.a.) Juunior 10 + +
96 Reigo Sipria BAM Juunior 10 + +
97 Maximillian Sokolov M&M Strength Juunior 10 + +
98 Thor Erik Tikand M&M Strength Juunior 10 + +
99 Magnus Mangusson Reval Juunior 10 +
100 Paul Kask Reval Juunior 10 + +
101 Kaur Drenkhan Merisalu SK Juunior 10 + +
102 Kert-Kristofer Kljutšnik Tartu Juunior 10 + +
103 Marten Oberg Rapla RJ SK Juunior 10 + +
104 Karl Marten Tammisaar Haabneeme Juunior 10 + +
105 Siim Tsadurjan Saustinõmme Juunior 10 + +
106 Eren Kilic Rae Juunior 10 + +
107 Gustav-Jakob Greim Spordiklubi Monoliit Juunior 10 + +
108 Ronan Taimur Harjumaa Juunior 10 + +
109 Henrik Högström Daigo Power Juunior 10 + +
110 Evander Ristlaid Powerlifting 4U Juunior 10 + +
111 Ilja Tšerepanov Daigo Power Juunior 10 +
112 Remi Rikolas BAM Juunior 10 + +
113 Jako Laidver KV Juunior 10 +
114 Maksim Orjol Daigo Power Juunior 10 + +
115 Chris Matsiselts TÜASK Juunior 10 + +
116 Ralf Nicholas Nöör M&M Strength Juunior 10 + +
117 Kert-Oswald Mürk Sparta SK Juunior 10 + +
118 Anatoli Antonov BAM Juunior 10 + +
119 Markus Lodi TÜASK Juunior 10 + +
120 Romet Jõekallas BAM Juunior 10 + +
121 Tim-Hendrik Haar Fitness Office Juunior 10 + +
123 Oskar Tallo SK Saarde Juunior 10 + +
124 Enrice Mario Soodla TÜASK Juunior 10 + +
125 Andres Olt TÜASK M1 15 + +
126 Vladimir Ossipov BAM M2 15 + +
127 Silver Nahkur Sparta SK M1 15 + +
128 Arvo Kaljapulk KV / Tartu M1 15 + +
129 Jüri Lebedev TÜASK M1 15 + +
130 Mikk Manilets SK Saarde M1 15 + +
131 Tanel Buström SK Saarde M1 15 + +
132 Assar Tallo SK Saarde M2 15 + +
133 Erkki Hirsnik TÜASK M1 15 + +
134 Rein Rebane Daigo Power M1 15 + +
135 Märten Osijärv Rapla RJ SK M1 15 + +
136 Eero Reppo Pitbulls MTÜ M1 15 + +
137 Risto Sappinen Sparta SK M1 15 + +
138 Mihkel Laurits Märjamaa Power M4 5 + +
139 Tanel Trei SK Saarde M1 15 + +
140 Günter Koovit SK Saarde M1 15 + +
141 Remi Koosa M&M Strength M1 15 +
142 Märt Männik Rae vald M3 10 +