Eesti jõutõstjad võistlesid Stockholmis

Nädalavahetusel peeti Stockholmis Tallinn-Helsingi-Stockholm 20. linnavõistlus jõutõstmises. Osalesid jõutõstjad Eestist, Soomest ja Rootsist.

Eestit esindasid seekord Margus Silbaum, Siim Rast, Alexander Andrusenko, Alex-Edward Raus ja Tanel Paabos. Naisi esindas Laura Laan. Ohtralt oli kaasas ka abilisi ja fänne. Kogu võistkonna suurus koos fännidega oli 18 inimest!!

Võistlus ise arenes Tallinna võistkonna kindla juhtimise all. Ainult ebaõnn oleks võinud rikkuda Tallinna võistkonna võidu. Kaugel see polnud, sest jõutõmbe esimesel katsel libises Siim Rast asendist välja ja pillas kangi (310 kilo!!) jalale. Õnneks mees jätkas ja tõmbas vigasena teisel katsel 310 kilo ära. Vahe teise koha saanud Stockholmi võistkonnaga jäi lõpuks 162 punkti. Kokku püstitasid Tallinna võistkonna sportlased 16 uut Eesti rekordit!

Absoluutarvestuses olid 3 parimat: Margus Silbaum 538 punktiga, Alex-Edward Raus 525 punktiga ja Siim Rast 507 punktiga. Suur tänu kõikidele treeneritele, abimeestele ja fännidele, ilma nendeta poleks olnud seda, mis oli!

Tulemused

Galerii

Eesti Jõutõsteliit õnnitleb sportlasi heade tulemuste ja uute rekordite puhul!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga