Eesti Jõutõsteliit tuletab meelde

Eesti Jõutõsteliit tuletab meelde, et EJTLis võistlevatel sportlastel on keelatud osa võtta jõutõstmise võistlustest, kus osaleb sportlasi, kellel on Eesti Jõutõsteliidus kehtiv võistluskeeld. Samuti on keelatud osa võtta jõutõstmise võistlustest, mida ei ole ametlikus EJTLi võistluste kalendris. Antud reegli rikkumise eest määratab Eesti Jõutõsteliidu distsiplinaarkomisjon karistuseks kuni 2 aastat võistluskeeldu. Karistuste määramise kord EJTLis põhineb IPFi ametlikel reeglitel.

Eesti Jõutõsteliit hoiatab, et 30. aprillil toimuv Võru Raskejõustikuklubi „Strongman” poolt korraldatav võistlus ei ole Eesti Jõutõsteliidu poolt heaks kiidetud. Kuigi võistlusjuhendis on kirjas, et tegemist ei ole jõustõstmise võistlusega, on antud võistluse aladeks siiski jõutõstmise alad. Samuti ei kvalifitseeru nimetatud võistlusel tehtud rekordid ühegi jõutõstmise ala Eesti rekorditeks.

Nimekiri võistluskeelu all olevatest sportlastest ning karistuste määramise kord asub EJTL kodulehel: http://powerlifting.ee/index.php?page=karistused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga