Eesti Jõutõsteliit teavitab sportlasi, treenereid ja klubisid

EJTL-is võistlevatel sportlastel on keelatud võtta osa jõutõstmise võistlustest, kus osalevad sportlased, kellele on antud Eesti Jõutõsteliidu poolt kehtiv võistluskeeld. See puudutab ka lahtisi ning varustuseta jõutõstmise võistlusi.

Samuti ei tohi EJTL-is võistlev sportlane osaleda jõutõstmise võistlustel, mis ei ole Eesti Jõutõsteliidu või IPF-i poolt heaks kiidetud. Täielik nimekiri EJTL-iga kooskõlastatud võistlustest asub Eesti Jõutõsteliidu kodulehel võistluste kalendris. Antud reegli rikkumise eest määratab EJTL distsiplinaarkomisjon karistuseks kuni 2-aastat võistluskeeldu. Karistuste määramise kord EJTL-is põhineb IPF-i ametlikel reeglitel.

Võistluskeelu all olevate sportlaste nimekiri: võistluskeelud.

Info võistluste korraldajatele:

Jõutõstmise võistluse korraldaja peab teavitama Eesti Jõutõsteliitu korraldatavast võistlusest vähemalt kuu aega enne planeeritavat võistlust. Korraldaja peab tagama, et tema poolt korraldatud võistlusel ei osaleks sportlased, kellel on EJTL-is kehtiv võistluskeeld, vastasel juhul EJTL sportlased antud võistlusel osaleda ei saa. Kooskõlastatud võistlused kantakse Eesti Jõutõsteliidu võistluste kalendrisse.

Eesti Jõutõsteliit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga