2. Eesti Karikavõistlused klassikalises lamades surumises – juhend

Juhend

1. Võistluse eesmärk

Selgitada Eesti Vabariigi parimad klassikalises (varustuseta) lamades surumises, populariseerida klassikalist lamades surumist ja luua uusi sportlikke sidemeid.

2. Võistluse organiseerimine, koht ja aeg

Võistlusi organiseerib ja viib läbi Eesti Jõutõsteliit koostöös MTÜ Orissaare Spordiga.

Võistluste direktor: Raimo Tamm, tel. 53 949 521
Võistluste tehniline juht: Alexander Andrusenko, tel. 52 47 989
Võistluste peakohtunik: Marko Terasmaa tel. 55 580 251

Võistlused toimuvad aadressil: Kuivastu mnt 29A, Orissaare, Saaremaa
Võistluste aeg: 30. mai 2015 kell 11:00.

3. Registreerimine

Registreerimine tähtaeg: 16.05 kell 23:00. Pärast registreerimise lõppu võistlejaid juurde ei registreerita, samuti ei saa võistlejate nimekirjast sportlasi maha võtta ega muuta valitud kehakaaluklassi.

NB! Kõik võistlejad peavad olema eelnevalt registreeritud, vastasel juhul võistlema ei lubata. Võistleja andmed (nimi, sünnikuupäev, klubi või asula, kaaluklass, kontakttelefon) tuleb saata e-mailidele alexander@powerlifting.ee ja kaidoleesmann@gmail.com, andresklaviir@gmail.com (kõigile kolmele). E-maili pealkirjaks panna “EKV lamades surumises”.

Võistleja peab maksma kõik osalemistasud Eesti Jõutõsteliidu arvele Swedbank a/a EE592200001120201788, märkides selgituse lahtrisse ees- ja perekonnanime ja „EKV lamades surumises osalemistasu“. Osalemistasude maksmise tähtaeg on 16.05.2015.

NB! Klubi saab esindada vaid siis, kui klubi on EJTL liige.

4. Osalemistasud

25€ (anti-dopingumaks 10€, osavõtumaks 15€). NB! Pärast võistlustele registreerimist EJTL osavõtutasu ei tagasta.

5. Autasustamine

Naised (avatud klassi) – naised võistlevad kategooriates -57 kg ja 57+ kg. Autasustatakse kolme parimat mõlemas kategoorias Wilksi punktide alusel.

Mehed (avatud klass) – kehakaaluklasside esikolmikut autasustatakse medaliga. Kolme parimat Wilks’i punktide alusel autasustatakse karikaga.

Võistkondlikud meistrikarikad jagatakse avatud klassi parimale meeskonnale.

Kõik võistlejad kannavad personaalselt vastutust oma tervisliku seisundi eest.

6. Osavõtt

Osavõtt on lubatud kõigile (v.a. sportlased, kellel kehtib EJTL-i võistluskeeld).

7. Dopingkontroll

Dopingukontrolli teostab Eesti Antidopingu Keskus koostöös Rahvusvahelise Jõutõsteliiduga (IPF). Iga registreerunud sportlane peab olema valmis dopingukontrolliks ajavahemikus 04. mai – 30. mai. Dopingkontrollist keeldumist või dopingukontrollist kõrvalehoidmist võrdsustatakse positiivse dopinguprooviga, ja sportlast võistlustele ei lubata. Võistlustel või võistlusvälisel testimisel antud positiivse dopinguproovi korral tuleb sportlasel tagastada EJTL-le karikad, medalid ja muud auhinnad. Võistlusväliselt või võistlustel antud positiivse dopinguproovi korral määratakse sportlasele IPF-i ja EJTL-i poolt kuni kaheaastane võistluskeeld ja trahv kuni 1500 EUR. Trahvi määrab Eesti Jõutõsteliidu distsiplinaarkomisjon.

8. Eesti võistkondlikud karikavõistlused

  • EJTL klubidele on aastamaks 80€. Klubid, kes soovivad liikmeks astuda, peavad maksma ühekordse liitumismaksu 75€ ja aastamaksu 80€ (Swedbank a/a EE592200001120201788).
  • Iga klubi saab välja panna piiramatu arvu võistkondi meeste arvestuses.
  • Iga võistkonna eest tuleb tasuda 25€.
  • Võistkonnad järjestatakse Wilks’i punktide alusel (kuni nelja parima võistleja Wilks’i punktid kokkuliidetult).
  • Võistkonnas peab olema minimaalselt kolm Eesti Vabariigi kodanikku. Igal klubil on õigus esitada võistlustele ainult 1 Eesti Vabariigi kodakondsust mitteomav sportlane, kelle võistlustulemus läheb võistkonnaarvestusse. Kui klubi ei osale mees- või naiskonnaarvestuses, siis kodakondsust mitteomavat sportlast võistlema ei lubata.

9. Toetajad

Eesti Jõutõsteliit, EOK, Lõvisüdame.eu, Meon, Saaremaa spordiliit, MTÜ Orissaare Sport

10. Võistlusmäärused

Võistlused viiakse läbi Rahvusvahelise Jõutõsteliidu (IPF) poolt tunnustatud võistlusmääruste alusel. Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu koos EJTL-i juhatusega võistlustel kohapeal.

Täpsemad reeglid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga