Noorte, juuniorite ja seeniorite Eesti MV klassikalises jõutõstmises 26.02.2022 – Pala. Registreeritud osalejad (77)

NAISED (27)

NOORED (13) JUUNIORID (11) SEENIORID (3)

KaalukategooriaNimiSpordiklubi / AsutusS.a./ vanuseklass
– 52 kg (3)Marjana BeljakovaERA Reval-Sport08 / Noor
Katriin SildnikM&M Strength04 / Noor
Amanda Margaret TreierTÜASK02 / Juunior
– 57 kg (2)Reliia InsoSK Jõusport05 / Noor
Annabel MaksimovFitness Office02 / Juunior
– 63 kg (5)Liis LiivsooSK Jõusport05 / Noor
Janeli LepikSK Jõusport05 / Noor
Kaidi JagantRSKsPORTKUNDA02 / Juunior
Mia Loviisa TänavsuuTÜASK03/ Juunior
Ornella MundiMerisalu SK00 / Juunior
– 69 kg (6)Janeli AanSK Jõusport05 / Noor
Kärol Steinmann ERA Reval-Sport06 / Noor
Kädi VahesaluRSKsPORTKUNDA04 / Noor
Elisabeth SuitsTÜASK99 / Juunior
Eleri SirelFitness Office03 / Juunior
Liia NilpM&M Strength79 / M1
– 76 kg (5)Kärolin RohtlaDaigo Power04 / Noor
Andra AruksaarMärjamaa SK06 / Noor
Eliise MikomägiTÜASK03 / Juunior
Crisgel-Berit PoljakovTartu99 / Juunior
Anneli VolkovTallinn78 / M1
– 84 kg (4)Marelin JüriadoM&M Strength06 / Noor
Anete SaadjärvSK Jõusport05 / Noor
Helis Järvepere – LuikRSKsPORTKUNDA99 / Juunior
Liisi SoosaarSparta SK02 / Juunior
84 + kg (2)Pille PihlikM&M Strength05 / Noor
Maarja ÖpikTÜASK72 / M2

MEHED (50)

NOORED (20)

VÕISTKONNAD (6): M&M Strength 1, SK Jõusport 1, SK Jõusport 2, Märjamaa SK, ERA Reval-Sport, Daigo Power

KaalukategooriaNimiSpordiklubi / AsutusS.a./ vanuseklass
– 59 kg (1)Marko NormetERA Reval-Sport07 / Noor
– 66 kg (3)Sander AanSK Jõusport07 / Noor
Ragnar-Tristan PalmisteMärjamaa SK06 / Noor
Elmar JefimovSK Saarde07 / Noor
– 74 kg (6)Henri UdeküllM&M Strength04 / Noor
Airon Mattias MägiM&M Strength06 / Noor
Magnus MangussonERA Reval-Sport04 / Noor
Henri IlustrummERA Reval-Sport06 / Noor
Remo PõldmannMärjamaa SK05 / Noor
Roby PukkViljandi04 / Noor
– 93 kg (4)Madis Järvepere-LuikRSKsPORTKUNDA05 / Noor
Kaimar KalnitskiM&M Strength05 / Noor
Reinhard RebaneDaigo Power05 / Noor
Martis MuuliERA Reval-Sport04 / Noor
– 105 kg (3)Henrik HögströmM&M Strength04 / Noor
Henry KuuskMärjamaa SK06 / Noor
Stever TammFitness Office06 / Noor
– 120 kg (2)Joosep GurnikERA Reval-Sport04 / Noor
Andrian UtsarERA Reval-Sport06 / Noor
120 + kg (1)Markus LehtlaPowerlifting 4U04 / Noor

JUUNIORID (14) VÕISTKONNAD (3): TÜASK 1, TÜASK 2, Sparta SK

KaalukategooriaNimiSpordiklubi / AsutusS.a./ vanuseklass
– 66 kg (2)Mirko LeppikTÜASK03 / Juunior
Trevor GorbanDaigo Power03 / Juunior
– 74 kg (2)Maldis-Sveno LaurTÜASK00 / Juunior
Karl-Krister VäinsaluTartumaa00 / Juunior
– 83 kg (2)Kaarel BeljaevM&M Strength99 / Juunior
Kalev-Markus LinnaMärjamaa SK03 / Juunior
– 93 kg (2)Hans Erik LeesikRakvere03 / Juunior
Mark KihuTÜASK00 / Juunior
– 105 kg (3)Robert PõldojaM&M Strength00 / Juunior
Kert-Oswald MürkSparta SK01 / Juunior
Karl- Martin KrappSK Saarde03 / Juunior
– 120 kg (3)Tanel SaimreTÜASK01 / Juunior
Kaarel KolterSparta SKo3 / juunior
Markus LodiTÜASK02 / Juunior

SEENIORID (16): M1- (10), M2 – (4), M4 – (2)

KaalukategooriaNimiSpordiklubi / AsutusS.a./ vanuseklass
– 74 kg (2)Andres OltTartu78 / M1
Ahti PritsSparta SK64 / M2
– 83 kg (1)Heino MaisteMärjamaa SK49 / M4
– 93 kg (4)Rait OtsaTartu vald80 / M1
Antti MarkusSparta SK73 / M1
Tanel BuströmSK Saarde77 / M1
Kalju AbnerSparta SK65 / M2
– 105 kg (4)Indrek VaitPowerlifting 4U81 / M1
Eero ReppoSparta SK82 / M1
Assar TalloSK Saarde70 / M2
Mihkel LauritsMärjamaa SK44 / M4
– 120 kg (2)Marek VähiSparta SK77 / M1
Margus SilbaumSparta SK76 / M1
120 + kg (3)Günter KoovitSK Saarde76 / M1
Vahur MägiSparta SK74 / M1
Igor LiivanurmSparta SK68 / M 2

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga