Eesti MV jõutõstmises (varustusega) ja Tartumaa lahtised MV klassikalises jõutõstmises. 18.12.2021 Elva – registreeritud võistlejad

JUHENDID:

REGISTREERITUD VÕISTLEJAID KOKKU 80 (31 naist + 49 meest)

Eesti Meistrivõistlused jõutõstmises:

NAISED (20)

KaalukategooriaNimiKlubi / asutusS.a. /vanuseklassEesti MV ja/või Tartumaa MV
-52 kg (3)Katriin SildnikElva vald2004 / NoorEMV
Kai Riin ZukkerElva vald2000 / JuuniorEMV + Tartumaa MV
Amanda Margaret TreierTÜASK2002 / JuuniorEMV
-57 kg (2)Annabel MaksimovFitness Office2002 / JuuniorEMV
Gerlyn MäepeaSparta SK1993 / avatudEMV
-63 kg (3)Ly RiksSparta SK 2003 / NoorEMV
Kadi Kertu EliasElva vald2002 / JuuniorEMV
Liisa PeriSparta SK1995 / AvatudEMV
-69 kg (6)Eleri SirelFitness Office2003 / NoorEMV
Janel AanSK Jõusport2005 / NoorTartumaa + EMV
Eliise OrasElva vald2000 / JuuniorEMV
Elisabeth SuitsTÜASK1999 / JuuniorEMV + Tartumaa MV
Karmen KaljulaSparta SK1994 / avatudEMV
-76 kg (3)Eliise MikomägiTÜASK2003 / NoorEMV
Andra AruksaarMärjamaa SK2006 / NoorEMV
Charlotta JunolainenSparta SK1993 / avatudEMV
-84 kg (2)Marelin JüriadoElva vald2006 / noorEMV
Ketter LinnaMärjamaa SK1998 / JuuniorEMV
84+ kg (2)Elize RomanovaElva vald1989 / avatudEMV + Tartumaa MV
Maarja ÖpikTÜASK1972 / M1EMV + Tartumaa MV

Tartumaa MV klassikalises jõutõstmises

NAISED (16)

KaalukategooriaNimiKlubi / asutusS.a. / vanuseklass
– 57 kg (5)Mariette PennarSK Jõusport2004 / Noor
Reliia InsoSK Jõusport2005 / Noor
Johanna AanSK Jõusport2009 / Noor
Jolandra-LisannaSK Jõusport2011 / Noor
Kai Riin ZukkerElva vald2000 / Juunior
– 69 kg (6)Janel AanSK Jõusport2005 / Noor
Janeli LepikSK Jõusport2005 / Noor
Liis LiivsooSK Jõusport2005 / Noor
Eleanora LinkmannSK Jõusport2004 / Noor
Erika HelmelaidTÜ / TÜASK2000 / Juunior
Elisabeth SuitsTÜ / TÜASK1999 / Juunior
69+ kg (5)Anete SaadjärvSK Jõusport2005 / Noor
Crisgel-Berit PoljakovTartu1999 / Juunior
Eva Matilda UtsalTartu2002 / Juunior
Elize RomanovaElva vald1989 / Avatud
Maarja ÖpikTÜ / TÜASK1972 / M1

EESTI MV JÕUTÕSTMISES

MEHED (35)

KaalukategooriaNimiKlubi / asutusS.a. /vanuseklassEesti MV ja/või Tartumaa MV
-59 kg (1)Mirko LepikTÜASK2003 / noorEMV
-66 kg (1)Sander AanSK Jõusport2007 / noorTartumaa + EMV
-74 kg (7)Remo PõldmannMärjamaa SK2005 / noorEMV
Kalev-Markus LinnaMärjamaa SK2003 / noorEMV
Karl Michael ValkPowerlifting 4U1994 / avatudEMV
Andres OltEMÜ SK1978 / M1EMV + Tartumaa MV
Peep PällTÜASK1970 / M2EMV
Ahti PritsSparta SK1964 / M2EMV
Heino MaisteMärjamaa SK1948 / M4EMV
-83 kg (2)Aleksander VassiljevPowerlifting 4U2006 / noorEMV
Kaarel BeljaevElva vald1999 / juuniorEMV
-93 kg (3)Henry KuuskMärjamaa SK2006 / noorEMV
Kaimar KalnitskiElva vald2005 / noorEMV + Tartumaa MV
Mihkel RuutTÜASK1999 / JuuniorEMV
-105 kg (11)Mikk LehtojaTÜASK2003 / noorEMV
Karl Martin RaidMerisalu SK2004 / noorEMV
Stever TammFitness Office2006 / noorEMV
Karl Martin RaidMerisalu SK2004 / noorEMV
Henrik HögströmElva vald2004 / noorEMV + Tartumaa MV
Robert PõldojaElva vald2000 / juuniorEMV + Tartumaa MV
Andren KaskElva vald2001 / juuniorEMV + Tartumaa MV
Kristo KrõlovTÜASK1995 / avatudEMV
Arne RisoSparta SK1987 / avatudEMV
Tanel BuströmSK Saarde1977 / M1EMV
Mihkel LauritsMärjamaa SK1944 / M4EMV
-120 kg (6)Kaur Ruben RagisTÜASK2005 / noorEMV + Tartumaa Mv
Tanel SaimreTÜASK2001 / JuuniorEMV + Tartumaa MV
Siim SalinSparta SK1995 / avatudEMV + Tartumaa MV (v. a.)
Argo EritSparta SK1986 / avatudEMV
Mihkel RaadikMulgi vald1991 / avatudEMV
Remi KoosaElva1975 / M1EMV + Tartumaa MV
120+ kg (3)Martin VahtramäePowerlifting 4U1993 / avatudEMV
Tarmo PärnaPowerlifting 4U1978 / M1EMV
Günter KoovitSK Saarde 1976 / M1EMV

Tartumaa MV klassikalises jõutõstmises

Mehed (25):

KaalukategooriaNimiKlubi / asutusS.a. / vanuseklass
– 66 kg (4)Jass NormanSK Jõusport2008 / Noor
Sander AanSK Jõusport2007 / Noor
Siim KriisaSK Jõusport2008 / Noor
Trevor GorbanPärnu (v.a.)2003 / Noor
– 74 kg (6)Argo RoodlaSK Jõusport2007 / Noor
Kevin Karu SK Jõusport2010 / Noor
Martin GrigorovitšTÜASK / TTG2003 / Noor
Martin GrossTÜASK / TTG2003 / Noor
Marcus SanglaTallinn (v.a.) 1989 / Avatud
Andres OltEMÜ1978 / M1
– 83 kg (3)Oliver LevinSK Jõusport2008 / Noor
Roland JärgVinni (v.a.)2006 / Noor
Karl Otto LillemetsAegviidu (v.a.)2003 / Noor
– 93 kg (3)Kaimar KalnitskiElva vald2005 / Noor
Mihkel Mihkelson2000 / Juunior
Aleksander SaksSparta SK (v.a.)2000 / Juunior
– 105 kg (4)Keiro BogdanovSK Jõusport2008 / Noor
Henrik HögströmElva vald2004 / Noor
Robert PõldojaElva vald2000 / Juunior
Andren KaskElva vald2001 / Juunior
105+ kg (5)Kaur Ruben RagisTÜASK 2005 / Noor
Tanel SaimreTÜASK2001 / Juunior
Markus LodiTÜASK2002 / Juunior
Remi KoosaElva1975 / M1
Siim Salin Sparta SK (v.a.)1995 / Avatud

Võistkonnad (14):

Noored (4): Märjamaa SK, TÜASK, Fitness Office, Elva vald

Juuniorid (3): TÜASK, Elva vald 1., Elva vald 2

Naised (4): TÜASK, Sparta SK, Elva vald 1., Elva vald 2

Mehed (3): Powerlifting 4U, TÜASK, Elva vald

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga