Uuring Eesti tippsportlastele, treeneritele/juhendajatele ja tugipersonalile. Tähtaeg 22. oktoober.

Lugupeetud sportlane, treener või sportlase tugipersonali liige!
 
Mõistmaks dopinguohtude ulatust Eestis pöördun Teie poole palvega osaleda meie küsitluses. Soovime saada vastused küsimustele, kas Eestis tegutsevad sportlased, treenerid ja sportlaste taustajõud on oma spordialases tegevuses kokku puutunud keelatud ainete ja meetoditega, millised ohud neid selles valdkonnas varitsevad, kas neid on sel teemal koolitatud ning mis on nende hoiakud dopingu kasutamise suhtes.

Küsimustikule vastamine on küll vabatahtlik, kuid uuringu huvides väga väärtuslik. Kinnitan Teile, et Teie vastused on anonüümsed (konfidentsiaalsed) ning neid ei saa seostada Teie ega Teie kontaktandmetega. Teie anonüümsuse tagamiseks oleme küsitluses osad spordialad üldistanud, et taustatunnuste järgi ei oleks võimalik vastajat tuvastada.

Kõigi vastajate vahel loosime välja kolm 100-eurost Sportlandi kinkekaarti. Küsimustikule vastamine võtab umbes 10 minutit. Küsimustiku leiate siit:
https://web.norstatsurveys.com/survey/selfserve/53c/2309859?list=100

Palun uuringule vastata esimesel võimalusel või hiljemalt 22. oktoobriks.
 
Kinnitan Teile veelkord, et uuringu läbiviijad, Norstat Eesti AS ja Eesti Uuringukeskus OÜ ei tea Teie nime ega Teie kontaktandmeid. Uuringu on Teieni edastanud Teie enda spordiorganisatsioon. Teie e-posti aadressi või telefoni, kui soovite seda anda vabatahtlikult küsitluse lõpus, kasutatakse ainult kinkekaardi loosivõidu korral sellest teavitamiseks.
 
 
Tänan Teid koostöö ja abi eest!
 
Lugupidamisega
Kaarel Nestor
Nõunik
Spordiosakond
Kultuuriministeerium

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga