EMV klassikalises lamades surumises 2019 – registreeritud võistlejad

Registreeritud võistlejad (96)

Naised (15)
Kaalukategooria Nimi Klubi S.a. Võistlusklass
– 52 kg (2) Gerlin Mäepea Sparta SK 1993 Avatud
Marju Vaagen TÜASK 1972 M1
– 57 kg (3) Kadi Kertu Elias SK Jõusport 2002 Noor
Liisa Peri Sparta SK 1994 Avatud
Anne Laidla TÜASK 1993 Avatud
– 63 kg (4) Reelika Rüütel SK Reval-Sport 1996 Juunior
Katri Karindi SK Reval-Sport 1996 Juunior
Karoliine Holter Tartu 1996 Juunior
Hedi Haug SK Reval-Sport 1985 Avatud
– 72 kg (3) Helena Veelmaa SKA  1995 Avatud
Anna Mälk Haabersti SK 1990 Avatud
Jelena Pipper Tallinn 1976 M1
– 84 kg (3) Eliise Mikomägi TÜASK 2003 Noor
Mirjam Reino TÜASK 1999 Juunior
Evelin Aulik SK Reval-Sport 1982 Avatud
Mehed (81)
Kaalukategooria Nimi Klubi S.a. Võistlusklass
– 53 kg (2) Gevin Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2003 Noor
Markus Maimets Märjamaa SK 2006 Noor
– 59 kg (3) Carl Sander Kägo Märjamaa SK 2003 Noor
Alexander Vassiljev Märjamaa SK 2006 Noor
Richard Tuisk SK Reval-Sport 1994 Avatud
– 66 kg (3) Tony Lehtsalu Märjamaa SK 2003 Noor
Anton Tinkus Tallinn 1992 Avatud
Kristo Kivioja TKHK 1990 Avatud
– 74 kg (14) Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002 Noor
Dominic Taal Sparta SK 2002 Noor
Karl Eilo Sparta SK 2001 Noor
Peeter Luga Jõgeva 2001 Noor
Henri Rüga SK Jõusport 2002 Noor
Bruno Truuse TÜASK 2001 Noor
Tanel Männisalu Rapla 1999 Juunior
Mart Ingver Rae vald 1985 Avatud
Karl Michael Valk SK Reval-Sport 1994 Avatud
Andrei Koplik RSKsPORTKUNDA 1987 Avatud
Maiko Bortnik Sparta SK 1984 Avatud
Andres Oja TÜASK 1986 Avatud
Alo Lille TÜASK 1980 Avatud
Heino Maiste Märjamaa SK 1949 M4
– 83 kg (12) Endry Metsmaa Sparta SK 2001 Noor
Rauno Paja Sparta SK 2002 Noor
Freddy Jakobson TÜASK 2001 Noor
Tarvo Heinroos Rapla 1996 Juunior
Kristo Erte Kiviõli 1998 Juunior
Harri Olak TÜASK 1992 Avatud
Aimar Kuusnõmm Sparta SK 1990 Avatud
Jüri Haud Rapla 1984 Avatud
Toomas Rooba Sparta SK 1972 M1
Silver Nahkur Sparta SK 1979 M1
Mihkel Laas SK Reval-Sport 1954 M3
Kalev Teder Märjamaa SK 1948 M4
– 93 kg (18) Kert-Osvald Mürk Sparta SK 2001 Noor
Markus Lodi TÜASK 2002 Noor
Gabriel Mälton TÜASK 2001 Noor
Sven Eric Õunapuu Märjamaa SK 2002 Noor
Raien Karus Märjamaa SK 2001 Noor
Are Jaagup Tammiksaare Võru 1996 Juunior
Taavi Kärner TÜASK 1997 Juunior
Agris Reppo TÜASK 1996 Juunior
Artur Hovintalo Tartu 1996 Juunior
Alo Kauber Sparta SK 1989 Avatud
Siim Sammalkivi TÜASK 1987 Avatud
Rando Raudsepp Võru 1981 Avatud
Risto Kals SK Reval-Sport 1992 Avatud
Kristjan Liimand SK Reval-Sport 1991 Avatud
Steffen Tamm Haabersti SK 1986 Avatud
Fred Nääs Sparta SK 1989 Avatud
Grigori Tatarin Tartu 1979 M1
Assar Tallo SK Saarde 1970 M1
– 105 kg (16) Raimo Markvard SK Jõusport 2004 Noor
Mikk Lehtoja TÜASK 2003 Noor
Rainer Raiend TÜASK 1998 Juunior
Patrick Lomp TÜASK 1998 Juunior
Mark Kihu TÜASK 2000 Juunior
Mihkel Ruut TÜASK 1999 Juunior
Alex-Edward Raus TÜASK 1992 Avatud
Alexander Andrusenko TÜASK 1987 Avatud
Günther Siimenson TÜASK 1989 Avatud
Indrek Ulst Tartu 1985 Avatud
Hjalmar Mäe SK Reval-Sport 1980 Avatud
Marko Tui SK Reval-Sport 1984 Avatud
Kallle Meho Tartu 1982 Avatud
Tõnu Vuks TÜASK 1973 M1
Kalev Martsepp SK Ringi 1959 M3
Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944 M4
– 120 kg (7) Tanel Saimre TÜASK 2001 Noor
Anvar Davõdov MV Spordiklubi 1982 Avatud
Jaan Lahe Pärnu 1986 Avatud
Janar Jõgimaa Rapla 1994 Avatud
Marek Vähi Sparta SK 1977 M1
Risto Sappinen Sparta SK 1976 M1
Heiki Käärid SK Reval-Sport 1967 M2
+ 120 kg (6) Siim Rast SK Reval-Sport 1988 Avatud
Kristjan Puusepp SK Saarde 1993 Avatud
Günter Koovit SK Saarde 1976 M1
Tarmo Pärna SK Reval-Sport 1978 M1
Kaido Leesmann SK Reval-Sport 1969 M2
Raul Randmäe SK Reval-Sport 1948 M4

Võistkonnad (13):

Naised avatud (3): SK Reval-Sport, TÜASK, Sparta SK

Noored (5):
mehed (5): SK Jõusport, TÜASK I, TÜASK II, Märjamaa SK I, Märjamaa SK II

Juuniorid (2):
mehed (2): TÜASK I, TÜASK II

Mehed avatud (3): SK Reval-Sport, TÜASK, Sparta SK

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga