EMV klassikalises jõutõstmises (noored, juuniorid ja veteranid) 2020 – registreeritud võistlejad

 

Registreeritud võistlejad (61)

Naised (13)
Kaalukategooria Nimi Klubi S.a.
Noored (5)
– 57 kg Kadi-Kertu Elias SK Jõusport 2002
– 63 kg Janeli Aan SK Jõusport 2005
Mariann Enok Märjamaa SK 2004
Paula Põldoja TÜASK 2002
– 72 kg Eliise Mikomägi TÜASK 2003
Juuniorid (4)
– 63 kg Catrin Kelly Reppo TÜASK 2000
– 72 kg Hanna Kristin Kivistik TÜASK 1999
Mirjam Reino TÜASK 1999
+ 84 kg Ana-Lina Perk SK Jõusport 2001
Seeniorid (4)
M1
– 52 kg Marju Vaagen TÜASK 1972
– 72 kg Kaire Elias SK Jõusport 1975
– 84 kg Aljona Perk SK Jõusport 1976
Maarja Öpik TÜASK 1972
Mehed (48)
Kaalukategooria Nimi Klubi S.a.
Noored (19)
– 53 kg Sander Aan SK Jõusport 2007
Gevin Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2003
– 59 kg Tony Lehtsalu Märjamaa SK 2003
Carl Sander Kägu Märjamaa SK 2003
– 66 kg Aleksander Vassiljev Märjamaa SK 2006
– 74 kg Henri Rüga SK Jõusport 2002
Kuldar Vanda Rakvere 2002
Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 2002
Markus Jago-Jaagu Märjamaa SK 2003
– 83 kg Dominic Taal Sparta SK 2002
Artur Köller SK Jõusport 2002
Aleks Pullerits Märjamaa SK 2004
Kardo Ehamaa TKHK 2004
– 93 kg Sten Kenk TKHK 2003
Markus Lodi TÜASK 2002
– 105 kg Mark Tšetšet Kohtla-Järve 2002
Raimo Markvard SK Jõusport 2004
Henrik Ted Carl Erik Högström TKHK 2004
Kaarel Kolter Kuressaare 2002
Mikk Lehtoja TÜASK 2003
Juuniorid (13)
– 66 kg Andres Zerel SK Saarde 1999
Maario Karl TKHK 1998
– 74 kg Maldis-Sveno Laur TKHK 2000
Peeter Luga Jõgeva 2001
Bruno Truuse TÜASK 2001
– 83 kg Freddy Jakobson TÜASK 2001
Karl Eilo Sparta SK 2001
– 93 kg Mark Kihu TÜASK 2000
Mihkel Ruut TÜASK 1999
Taavi Kärner TÜASK 1997
– 105 kg Rainer Raiend TÜASK 1998
Patrick Lomp TÜASK 1998
– 120 kg Tanel Saimre TÜASK 2001
Seeniorid (16)
M1 (8)
– 59 kg Risto Popa Rakvere 1979
– 74 kg Alo Lille TÜASK 1980
– 83 kg Silver Nahkur Sparta SK 1979
– 105 kg Tanel Buström SK Saarde 1977
– 120 kg Andres Külaviir SK Reval-Sport 1973
Marek Vähi Sparta SK 1977
Sigmar Avald TKHK 1977
+ 120 kg Günter Koovit SK Saarde 1976
M2 (4)
– 74 kg Ahti Prits Sparta SK 1964
– 93 kg Kalju Abner Sparta SK 1965
Assar Tallo SK Saarde 1970
– 105 kg Kalev Kotto Rapla 1964
M3 (1)
– 105 kg Kalev Martsepp SK Ringi 1959
M4 (3)
– 66 kg Elmar Põldsalu Palmse 1948
– 83 kg Kalev Teder Märjamaa SK 1948
– 105 kg Mihkel Laurits Märjamaa SK 1944

Võistkonnad (7):

Noored (5): SK Jõusport I, SK Jõusport I, Märjamaa SK I, Märjamaa SK II, TÜASK

Juuniorid (2): TÜASK I, TÜASK II

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga