Eesti noorte, juunioride ja seenioride MV klassikalises jõutõstmises – 18.-19.02.2023 / Pala. Juhend. Registreeritud võistlejad (129)

NAISED (41)

Noored tütarlapsed (23)

KaaluklassNimiKlubiS.a.
– 52 kg (2)Emiilia KalbusMärjamaa Power2007
Mirell LindpereFitness Office2008
– 57 kg (6)Marjana BeljakovaReval2008
Reliia InsoSK Jõusport2005
Janeli AanSK Jõusport2005
Amelia PetrovBAM sport2006
Melissa VälmanRapla RJ SK2008
Linda-Kimberli ViigipuuRapla RJ SK2005
– 63 kg (2)Kaisa Ingeli TämmMerisalu SK2007
Mia MulenokM&M Strength2006
– 69 kg (2)Kädi RõõmusTÜASK2005
Maria Viktoria LastDaigo Power2005
– 76 kg (5)Eleriin SeppTÜASK2006
Janeli KangSparta SK2005
Reya SoontaluDaigo Power2006
Johanna AanSK Jõusport2009
Ellen MeresmaaSparta SK2006
– 84 kg (4)Andra AruksaarPowerlifting 4U2006
Greta KallauMärjamaa Power2008
Carina Mae SurvaM&M Strength2006
Marelin JüriadoM&M Strength2006
84+ kg (2)Kiara KullamaaM&M Strength2005
Pille PihlikM&M Strength2005

Naisjuuniorid (13)

KaaluklassNimiKlubiS.a
– 57 kg (2)Katriin SildnikSparta SK2004
Siret SemilarskiM&M Strength2004
– 63 kg (4)Mia Loviisa TänavsuuTÜASK2003
Ornella MundiMerisalu SK2000
Celyn PirsMärjamaa Power2003
Gerda SõõrumaaRapla RJ SK2000
– 69 kg (2)Paula PõldojaTÜASK2002
Eleri SirelFitness Office2003
– 76 kg (2)Annela AusSparta SK2003
Evelyn-Tiare KaljurandTallinn2000
– 84 kg (1)Eliise MikomägiTÜASK2003
84+ kg (2)Ana-Lina ToomM&M Strength2001
Kärolin RohtlaDaigo Power2004

Naisseeniorid (5)

KaaluklassNimiKlubiS.a. / vanuseklass
– 57 kg (1)Julja LäänsaluReval1978 / M1
– 69 kg (1)Ljubov SmorodinaM&M Strength1981 / M1
– 76 kg (1)Aljona PerkM&M Strength1974 / M1
-84 kg (1)Kristi KarjaTallinn1976 / M1
84+ kg (1)Maarja ÖpikTÜASK1972 / M2

MEHED (88):

Noormehed (45)

KaaluklassNimiKlubiS.a.
– 53 kg (1)Frank-Attila NiinbergMärjamaa Power2008
– 59 kg (2)Markus VaherMärjamaa Power2009
Artur RosenthalRapla RJ SK2006
– 66 kg (8)Kevin AlandSK Jõusport2005
Rico PällTÜASK2007
Remy TaalSparta SK2007
Felix OzolsDaigo Power2008
Patrick ReinsaluMärjamaa Power2008
Martin PuntsoRapla RJ SK2008
Airon-Mattias MägiM&M Strength2006
Andres PaasM&M Strength2009
– 74 kg (11)Paul SaksSparta SK2007
Kaur DrenkhanMerisalu SK2005
Franz RebaneDaigo Power2008
Fursal YevheniiTallinn2005
Sander AanSK Jõusport2007
Oliver SaleMärjamaa Power2008
Ragnar-Tristatan PalmisteMärjamaa Power2006
Jaspar PirsMärjamaa Power2008
Elmar JefimovSK Saarde2007
Lennart OetjenM&M Strength2006
Kristjan TumanskiM&M Strength2007
– 83 kg (6)Ralf VaharPaide2006
Hans Alfons HaljasDaigo Power2005
Markus JärvsooViljandi2007
Aleksander VassiljevPowerlifting 4U2006
Markus NigolSK Jõusport2005
Remo PõldmannMärjamaa Power2005
– 93 kg (6)Richard SarapMerisalu SK2005
Maksim OrjelDaigo Power2005
Reinhold RebaneDaigo Power2008
Lauri PaisuMärjamaa Power2009
Karl Aleksander AedlaRapla RJ SK2006
Kirill SmuglinM&M Strength2005
– 105 kg (7)Kaarel VõsurDaigo Power2006
Henry KuuskPowerlifting 4U2006
Mattias KüünalReval2006
Karel ValterRapla RJ SK2008
Taavi LinkRapla RJ SK2005
Stever TammFitness Office2006
Robert Rocco VoitkSK Jõusport2007
– 120 kg (3)Reinhard RebaneDaigo Power2005
Andrian UtsarReval2006
Tim-Hendrik HaarFitness Office2005
120+ kg (1)Kaur Ruben RagisTÜASK2005
Noorte võistkonnad (12): Powerlifting 4U, TÜASK, Sparta SK, Daigo Power, Reval, Märjamaa Power 1., Märjamaa Power 2., Märjamaa Power 3, Rapla RJ SK, Merisalu SK, M&M Strength, Fitness Office

Meesjuuniorid (31)

KaaluklassNimiKlubiS.a.
– 66 kg (3)Renee MaripuuPowerlifting 4U2003
Alex AnnukSK Jõusport2004
William-Ilmari UlvinenMärjamaa Power2002
– 74 kg (6)Maldis-Sveno LaurTÜASK2000
Mark BrennanDaigo Power2004
Trevor GorbanDaigo Power2003
Reigo SipriaBAM sport2001
Edward HennoM&M Strength2001
Aleksander SatškovM&M Strength2001
– 83 kg (7)Siim KalmusTartu2002
Magnus MangussonReval2004
Kert-Kristofer KljutšnikMerisalu SK2004
Rassel ReinsaluMärjamaa Power2003
Marten ObergRapla RJ SK2004
Evander RistlaidM&M Strength2004
Rihard RokkFitness Office2004
– 93 kg (3)Gustav Jakob GreimTallinn2002
Andre-Andy BernhardtRapla RJ SK2000
Dimitri SivovDaigo Power2001
– 105 kg (6)Karl Martin RaidMerisalu SK2004
Aleksander SaksSparta SK2000
Mark KihuTÜASK2000
Chris MatsiseltsTÜASK2002
Kaarel KõndTÜASK2000
Kerdo KrubergSparta SK2001
– 120 kg (4)Markus Lodi TÜASK2002
Eldar MägiFitness Office2004
Romet JõekallasBAM sport2003
Andris PoppSparta SK2000
120+ kg (2)Remo Rico MartinsonPaide2004
Enrice Mario SoodlaTÜASK2001
Juunioride võistkonnad (9): TÜASK 1, TÜASK 2, Sparta SK, Daigo Power, Märjamaa Power, Rapla RJ SK, Merisalu SK, M&M Strength,  Fitness Office

Meesseeniorid (12)

KaaluklassNimiSK JõusportS.a. / vanuseklass
– 83 kg (2)Silver NahkurViimsi1979 / M1
Alo LilleTÜASK1980 / M1
– 93 kg (5)Jüri LebedevTÜASK1983 / M1
Rait VeskiSõmerpalu1983 / M1
Kalju AbnerSparta SK1965 / M2
Assar TalloSK Saarde1970 / M2
Endel PõldsaluSK Jõusport1955 / M3
– 105 kg (2)Risto SappinenSparta SK1976 / M1
Mihkel LauritsMärjamaa Power1944 / M4
– 120 kg (1)Andres KülaviirReval1973 / M2
120+ kg (2)Günter KoovitSK Saarde1976 / M1
Igor LiivanurmSparta SK1968 / M2

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga