Eesti koondise liikmete ja kandidaatide nimekiri

Lugupeetud sportlased, treenerid ja klubide esindajad! Nagu teate jõustusid alates 11. märtsist uued piirangud, mille tõttu ei ole spordiklubides treenimine enam lubatud v.a. Eesti noorte, juunioride ja avatud klassi koondise liikmetele ja kandidaatidele. Kultuuriministeeriumilt saadud juhiste järgi koostasime EJTL koondise liikmete, kandidaatide ja treenerite nimekirja, arvestades ette antud piirarvu – kokku 35 võistlejat, arvestades kõiki vanuse- ja sooklasse. Nimekiri on koostatud, arvestades eelmise aasta EMV noorte, juunioride ja avatud klassi absoluutkategoorias tehtud tulemusi.

Teame, et on väga palju tahtjaid, kes soovivad edasi treenida ja olla koondise nimekirjas, kuid paraku on piirarv ainult 35 inimest, ja pidime tegema rasked valikud. Loodame mõistvale suhtumisele!

Siin on nimekiri, kes tohivad spordiklubides edasi treenida: http://powerlifting.ee/eesti-koondise-ja-kandidaatide-nimekiri-2021/

Palume igal sportlasel, kes on nimekirjas, vaadata üle oma klubi andmed – kui klubi nime pole kirjas või pole õige (treenite teises spordiklubis), siis andke sellest märku: alexander@powerlifting.ee

Samuti palume märku anda, kui Te ei saa mingil põhjusel trenni teha või ei valmistu tõsiselt võistlusteks ja saate oma koondise kohast loobuda, et selle koha saaks keegi teine.

EJTL juhatus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga